top of page
STAGE-h600px-Titelbild-1.jpg

STAGE

Freeride

lightwind

progression

STAGE jest najlepszym wyborem dla początkujących riderów, a także dla średnio/zaawansowanych na bardzo słabe warunki wiatrowe.

 

STAGE jest lekki, wybacza błędy i posiada niesamowicie wydajny profil, dzięki któremu deska ostrzy jak żadna inna.

STAGE zdecydowanie zwiększy ilość dni spędzonych na wodzie.

 

Unikatowy kształt pozwala na łatwą i przyjemną jazdę już przy najmniejszym powiewie wiatru.

FLYSURFER-STAGE-SquadBinding.jpg

// Flex Distribution

Konstrukcja warstwowa 3D i dwuosiowy laminat wokół rdzenia zapewnia niezbędną sztywność skrętną, odpowiednią elastyczność w obszarze tipów oraz bezpośrednią reakcję podczas inicjacji skoku bez utraty płynności.

FLYSURFER-STAGE-Top.jpg

//  LIGHTWIND-PERFORMANCE SHAPE

Prosta krawędź od strony pięt, asymetryczne ułożenie stateczników i duża powierzchnia, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność w ślizgu i pod wiatr. Deska ma zaokrąglony i krótki shape od strony palców co zwiększa komfort podczas płynięciu na tzw. switch

FLYSURFER-STAGE-Bottom.jpg

//  Double Concave Botton Shape

Podwójny Concave usztywnia środkową cześć deski, zwiększając przyczepność oraz kontrolę deski podczas ślizgu. Podwójny Concave pomaga również amortyzować twarde lądowania, 

FLYSURFER-STAGE-04-1600x1600px.jpg

// Paulownia Wood Core

STAGE wykonany jest z dedykowanego drewnianego rdzenia co gwarantuje optymalne połączenie elastyczności, szybkości reakcji i dynamicznej siły, przy jednoczesnym zachowaniu ogromnej wytrzymałości.

Flydoor6-Squad_Instruction.png
Zestaw zawiera:

1x STAGE deska
1x SQUAD Pad-Strap-Set (śruby + podkładki)
4x SQUAD stateczniki 50mm (śruby + podkładki
)
1x SQUAD rączka (śruby)
1x SQUAD torba

SQUAD to wiązanie klasy premium, które zbudowane jest na solidnej płycie bazowej i można je łatwo zamontować na dowolnej desce TwinTip. Wiązanie dzięki różnym opcją ustawień można bardzo dokładnie dopasować do zarówno dużych jaki i małych stóp. Precyzyjnie przekazuje impuls na deskę. Wiązanie bardzo dobrze amortyzuje,dlatego będziesz mógł pływać bez zmęczenia cały dzień.

Uniwersalny rozmiar!

bottom of page