top of page

od 2001 roku

Andrzej Stawicki, założyciel i właściciel AIRMAN.PL, to ceniona postać w świecie sportów wodnych. W latach 90. był aktywnym zawodnikiem, wielokrotnym medalistą i reprezentantem Polski w windsurfingu. Od 2001 roku całkowicie poświęcił się kiteboardingowi, a od kilku lat również wingfoilowi. W dziedzinie snowkite'ingu osiągnął pozycję jednego z najlepszych snowkiterów w Polsce. Ponadto, pełni funkcję instruktora w Polskim Związku Kitesurfingu (PZKITE) oraz jest aktywnym członkiem komisji PZKITE ds. snowkite i landkite.

profesionalnie

solidnie 

bezpiecznie

AIRMAN.PL istnieje od 2001 roku, specjalizując się w kompleksowej obsłudze w dziedzinie kitesurfingu, snowkitingu oraz wingfoilingu.

SZKOŁA

Jesteśmy jedną z pierwszych szkół kitesurfingowych w Polsce. Oferujemy kursy kitesurfingu, snowkitingu i landkitingu na różnych poziomach zaawansowania. Naszą szkołę wyróżnia możliwość rozpoczęcia przygody z kite'em / wing'iem o dowolnej porze roku.

 

Lokalizacje szkoły:

  • LATO (lipiec/sierpień): ŁEBA, kemping FLYRESORT (ul. Turystyczna 2)

  • ZIMA/WIOSNA/JESIEŃ: ŁÓDŹ

Łeba jest strategicznym miejscem dla sportów wodnych, gdzie odbywają się prestiżowe imprezy europejskie i światowe, dzięki unikalnym wiatrom termicznym.

WJAZDY

Po zakończeniu sezonu letniego w Polsce organizujemy wyjazdy na najlepsze spoty kitesurfingowe na całym świecie, takie jak Brazylia, Wyspy Zielonego Przylądka, RPA, Egipt, Mauritius, Zanzibar, Wyspy Kanaryjskie, Wenezuela, Sardynia, Sycylia, Filipiny. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić wyjątkowe wyprawy, w trakcie których prowadzone są szkolenia i testy sprzętu.

SKLEP

Potrzebujesz sprzętu? Nasz profesjonalny zespół pomoże Ci dobrać go specjalnie dla Ciebie, począwszy od trapezów, pianek, aż po deski i kitesurfingowe latawce. Jako nasz klient możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Od 2001 roku jesteśmy również oficjalnym przedstawicielem firmy FLYSURFER. Jeśli interesuje Cię sprzęt innych marek, napisz do nas, oferujemy produkty takich firm jak CABRINHA, DUOTONE, NORTH, NAISH, NOBILE, CORE, MYSTIC, ION.

SERWIS

Oferujemy profesjonalny serwis i naprawę kitesurfingowych latawców, zarówno komorowych, jak i pompowanych. Nasze usługi obejmują naprawę małych i dużych uszkodzeń, klejenie, wymianę balonów..

UMÓW SIĘ Z NAMI NA TESTY SPRZĘTU

nasi zawodnicy
Arkadiusz Kusalewicz

Ur.: 23/03/1993

Miasto: Gdańsk

Pływa od: 2008 roku

Dlaczego kite: Zawsze uwielbiałem wodę i wiatr. W dzieciństwie marzyłem o zostaniu pilotem, później pływałem na żaglach. Kite daje mi niezapomniane wrażenia

i ogromną swobodę. Łączy to co w sportach uwielbiam najbardziej.

 

  • Facebook
Magdalena Woyciechowska

Ur.: 06/07/2004

Miasto: Gdynia

Pływa od: 2015 roku

Utalentowana, młoda zawodniczka międzynarodowego teamu Flysurfera. Pokochała kitesurfing od samego początku, a obecnie godnie reprezentuje barwy polskie na międzynarodowych zawodach w hydrofoil'u.

  • Facebook
bottom of page