top of page

SOUL

Freeride

Travel

SOUL3-PDP-Banner-desktop-1280x325.jpg

 

SOUL PRZEKRACZA GRANICE WSZECHSTRONNOŚCI.

 

WEJDŹ Z NIM NA NOWĄ DROGĘ KITESURFINGU

Soul wyznacza standardy w latawcach komorowych typu freeride - łączy wysoki komfort, bezpieczeństwo i łatwość obsługi.  Bardzo lekka, wytrzymała konstrukcja, niesamowita kontrola i precyzyjne sterowanie oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa to wyróżniki Soul'a. Banalnie łatwy restart z wody i zmodyfikowany drenaż powodują, że latawiec jest bardzo prosty w obsłudze.

Legendarne właściwości lotne w połączeniu z łatwością obsługi zapewniają maksymalne osiągi dla każdego stylu pływania.

Sportowy, a za razem komfortowy Soul z pewnością przeniesie Twoje umiejętności na zdecydowanie wyższy poziom.

Soul oferuje budzącą zaufanie stabilność, intuicyjną obsługę oraz dużą wytrzymałość i żywotność przez wiele lat.

SOUL3-Cord-Cut-Billow-Cut-2-1280x720.jpg
SOUL3-Features-Bridle-Leinen-neu-web-1280x720.jpg

// Materiał

​W latawcu  zastosowano najnowocześniejsze, lekkie materiały, aby uzyskać optymalny stosunek mocy do masy. Wytrzymały potrójny ripstop TX-Light o gramaturze 34 g/m², natomiast przednia krawędź natarcia wykonana jest z DLX + ( 44 g/m 2 ), który posiada najlepsze właściwości na ścieranie. Wszystkie komponenty latawca zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności niezależnie czy używasz go zimą, latem, na wodzie, śniegu czy lądzie. Zintegrowany automatyczny system drenażu jest kluczowym czynnikiem wspomagającym bezproblemowy restart latawca z wody.

// Olinowanie

Konfiguracja uzdy ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu stabilnością, wydajnością i łatwością kontroli latawca. Dobrze zaprojektowany system uzdy równoważy siły działające na konstrukcję i precyzyjnie kontroluje jej zachowanie. W SOUL zastosowano Dyneemy do rzędu A i Z oraz Kevlaru do środkowych rzędów B i C. Linki są pokryte warstwą odporną na promieniowanie UV, która wydłuża żywotność linek i zmniejsza ich złużycie. 

SOUL3-Feature-Crossline-web-1280x720.png
SOUL3-Cord-Cut-Billow-Cut-1280x720.jpg

// Wloty powietrza

Wloty powierza zostały wyposażone w poprzeczne linki, które zapobiegają ich deformacji. Latawiec szybko się pompuje przez co szybciej uzyskasz kontrolę nad skrzydłem podczas startu. Tak sprawny profil powoduję, że latawiec dochodzi dalej do krawędzi okna wiatrowego, zwiększając tym samym zakres depoweru

 

// Chord Cat Billow (CCB Cut)

CCB Cut – to zaawansowana funkcja aerodynamiczna zaprojektowana w celu usprawnienia przepływu powietrza nad przednią krawędzią naszych latawców. Precyzyjne cięcia które modyfikują profil krawędzi natarcia ułatwiają płynniejszy przepływ powietrza. Technologia ta pozwala na zminimalizowanie oporów, zwiększenie skrętność stabilności skrzydła.

SOUL3-Fetures-PerformanceTuner-web-1280x720.jpg
SOUL3-Feature-Windspektrum-web-1280x720.jpg

// Performance Tuner 

Konstrukcja jest oparta na 4 rzędach olinowania przy zastosowaniu tzw. mixera i bloczków.  Przez odpowiedni trym latawca możemy wnikać zarówno w profil skrzydła jak i jego właściwości. W latawciu dodatkowo mamy możliwość regulacji zagięcia krawędzi spływu

// Zakres wiatrowy

SOUL został zaprojektowany tak, aby działał wyjątkowo dobrze w różnych warunkach wiatrowych. Niezależnie od tego, czy pływasz w lekkim, czy w silnym,porywistym wiatrze, latawiec zachowuje swój kształt, responsywność i wydajność. Ogromny depower minimalizuje ryzyko i zapewnia, że ​​możesz śmiało przekraczać granice w zmieniających się warunkach pogodowych i terenowych. 

SOUL3-Features-Camber-neu-web-1280x720.jpg
FS-SOUL2-BridleCheck.jpg

// Zoptymalizowany Camber

Nasza wiedza z klasy Olympic Formula Kite jest bezpośrednio stosowana w naszych projektach freeride'owych. Pochylenie, czyli krzywizna profilu, zostało udoskonalone, aby zrównoważyć siłę nośną, opór i kontrolę.  Zapewniamy płynną i przewidywalną pracę nawet przy dużych prędkościach.

//  Narzędzie do trymowania.

Olbrzymią zaletą latawców Flysurfera jest możliwość ich  trymu. Na każdym rzędzie olinowania (A, B, C, Z), po każdej stronie latawca zastosowano czarne znaczniki, które ułatwiają porównanie długości linek. 

Regulacja ustawień mixera pozwala na kompensację ewentualnych odchyleń od optymalnego trymu wynikających z rozciągania lub zbiegania się poszczególnych linek uzdy latawca. 

(KLIKNIJ i zobacz jak zrobić long mixer test) 

SOUL2-Scopeofdelivery.jpg
Zestaw zawiera:

1x Latawiec SOUL
1x Plecak
1x Pokrowiec
1x Zestaw naprawczy

1x Zestaw do trymowania
1x Torba/obciążnik
1x Instrukcja

 

SOUL - to wszystko czego potrzebujesz !!!

 

Zdobądź legendarny, wszechstronny latawiec komorowy z banalnie prostą obsługą i wyjątkową wydajnością! Niezależnie od umiejętności, czy pływasz po płaskiej wodzie, uprawiasz snowkiting, czy też wzbijasz się w powietrze, SOUL zapewnia responsywną i wszechstronną wydajność i zadowolenie w trakcji sesji.

Sportowy charakter zaimponuje ambitnym  kiterom, którzy przekraczają swoje granice szybując na kilkudziesięciu metrach.  Łatwy restart i płynne oddawanie mocy będą dużym atutem dla początkujących.

Soul zapewni świetną jazdę przy ekstremalnie słabym jak i ekstremalnie silnym wietrze, gdzie będzie prawdziwą maszyną do oddawania najwyższych skoków.

bottom of page