top of page

VMG2

rACE, HYDROFOIL

VMG2-3d-11.png

VMG2- rewolucyjny, wysoce wydajny, ekstremalnie szybki - zaprojektowany by wygrywać.

VMG2to najbardziej zaawansowany latawiec race’wy dla profesjonalistów skoncentrowanych na wyścigach.

Cały team reace'owy Flysurfera wraz z projektantem Benni Bolli ciężko pracowali nad konstrukcją, która spełni oczekiwania zwycięzców 

VMG2 jest nasycony najnowocześniejszymi technologiami zaczerpniętymi z rozwoju latawców i paralotniarstwa.

Wysoce wydajny, ultra-lekki profil to nie wszystko. Zawodnicy oczekują maksymalnych osiągów w połączeniu z najwyższą stabilnością skrzydła zarówno przy minimalnym jak i nieprzeciętnie silnym wietrze.

// 2 - RZĘDY OLINOWANIA (A,Z)

VMG2 to pierwszy w historii tak zaawansowany latawiec wyposażony tylko w 2 rzędy linek.  Taka konstrukcja uzdy zmniejsza opory powietrza do absolutnego minimum, rezultatem czego są najlepsze kąty wiatrowe przy maksymalnej prędkości.

// SZTYWNIKI 

Dwu-rzędowe olinowanie wymaga szczególnie sztywnego skrzydła  dlatego VMG2 wyposażony jest w specjalistyczne, wymienne pręty z włókna szklanego. Latawiec praktycznie się nie odkształca, a przepływ powietrza jest całkowicie linearny.

// OLINOWANIE

VMG posiada tylko jeden bloczek na każdą ze stron. To unikatowe rozwiązanie powoduję, że latawiec bardziej bezpośredni w skręcie jak i w oddawaniu mocy na depowerze. 

VMG został zaprojektowany z myślą o użyciu krótkich 12-metrowych linek, pożądanych przez zawodników.

// SPECIAL MATERIAL MIX

VMG2 wykonany jest z trzech rodzajów materiałów. Na krawędzi natarcia użyto sztywnego Skytex32, na górną i dolną część ultra-lekkiej tkaniny X-light, natomiast wewnątrz zastosowano materiał TX- Light. Takie połączenie materiałowe sprawia, że profil latawca jest niezwykle gładki pozbawiony wszelakich odkształceń 

Zestaw zawiera:

1x Latawiec  VMG2
1x Pokrowiec
1x Zestaw naprawczy
1x Instrukcja

VMG - BORN ON THE RACECOURSE
Odtwórz Wideo
bottom of page