top of page

HYBRID

Progression, Hydrofoil, Travel, Touring

Kitesurfing nigdy jeszcze nie był tak prosty! Spróbuj bezstresowej jazy z odpornym na uszkodzenia, ultralekkim latawcem, który umożliwi osiąganie kolejnych poziomów zaawansowania z niewiarygodną łatwością. Flysurfer HYBRID to uniwersalny latawiec -  idealny wybór zarówno dla entuzjastów lewitacji na hydroskrzydle, rodzin z dziećmi aktywnie spędzających wolny czas, jak i początkujących riderow nastawionych na szybki progres.

POWITAJMY NOWĄ KLASĘ LATAWCA KOMPAKTOWEGO.

Wizja lekkości, bezpieczeństwa, intuicyjnego sterowania, łatwości skręcania i kontroli stała się faktem: najmniejszy rozmiar po spakowaniu, najniższa waga latawca dla rewelacyjnego dryfu - produkt stworzony przez entuzjastów hydrofoila dla lewitujących kiterów, a jednocześnie jako uniwersalny latawiec dla całej rodziny.

PRZYJAZNY DLA DZIECI
WYGODNY W PODRÓŻY
WYJĄTKOWY DRYF
FLYSURFER-HYBRID-Oregon-byMiriamJoanna-Closeup-15-1920px.jpg

// TX-LIGHT HYBRID CONCEPT

HYBRID to genialne połączenie dwóch koncepcji latawców komorowych. Łączy depower, lekkość i niewiarygodny dryf jednopowłokowego skrzydła typu single skin ze stabilnością, kontrolą i możliwością restartu z wody konstrukcji zamkniętokomorowej. Tkaniny użyte w Hybrid są bardzo wytrzymałe, odporne na promieniowanie UV i wykazują właściwości hydrofobowe, które znacznie poprawiają opływ powietrza wokół profilu skrzydła, gdy jest ono mokre.

FLYSURFER-HYBRID-FrontLineSafety-1.jpg
FLYSURFER-HYBRID-PerformanceTuner.jpg

// PERFORMANCE TUNER

Konstrukcja jest oparta na 4 rzędach olinowania przy zastosowaniu tzw. mixera i bloczków.  Przez odpowiedni trym latawca możemy zmieniać profil skrzydła, a przez to jego właściwości.  Powierzchnia latawca może być bardziej płaska lub zakrzywiona. Możemy więc zwiększyć moc latawca wraz ze wzrostem sił odczuwalnych na barze lub też zredukować moc maksymalna i sile niezbędna do sterowania. Zmiana trymu o kilka węzełków sprawia, że w jednej chwili z łagodnego latawca szkoleniowego uzyskujemy skrzydło idealne do zabawy na falach.

FLYSURFER-HYBRID-Hydrofoil-byHerveLefebvre-1600px.jpg

// SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA

Bardzo skuteczny i efektywny system bezpieczeństwa, dzięki któremu latawiec błyskawicznie traci moc opada na wodę/ziemie i jest gotowy w każdej chwili do ponownego restartu.

Do Hybrid można podłączyć niemalże każdy bar, z systemem bezpieczeństwa pracującym na jednej z linek środkowych. 

 

// HYBRIDFOILING

W kiteboardingu zabawa to priorytet. Każdy kto pływa na hydrofoilu powinien wypróbować Hybrid i cieszyć się na wodzie w warunkach, w których do tej pory nawet o tym nie myślał. Ten wyjątkowy latawiec był testowany także z dużymi lotkami 1200 cm² - 2000 cm² na małych falach i jesteśmy przekonani o jego wydajności i dryfie. Nigdy nie mieliśmy tyle zabawy w warunkach, które wcześniej wydawały się słabe. HYBRID daje taki margines bezpieczeństwa, ze z łatwością wchodzisz na kolejny poziom zaawansowania.

FLYSURFER-HYBRID-Family-Sport.jpg

// LATAWIEC DLA CAŁEJ RODZINY

Aktywnie spędzone wakacje wraz z całą rodziną. Wszyscy znamy wyzwania związane z podróżowaniem z ciężkim bagażem sportowym. Rozwiązaniem jest minimalna wielkość opakowania i niska waga HYBRID. W rękach młodych kitesurferów jest na tyle intuicyjny i bezpieczny, że pozwala na samodzielne sesje i szybki progres. Rodzice w tym samym czasie mogą cieszyć się udaną sesją na hydrofoilu

FLYSURFER-PEAK5-3D-5-1600x1600px.jpg
FLYSURFER-HYBRID-Oregon-byMiriamJoanna-Training-5-1920px.jpg

// NIEWIARYGODNIE ŁATWE WEJŚCIE W SPORT LATAWCOWY

Rozwijając projekt HYBRID mieliśmy na myśli jeden cel: uczynić sport latawców bardziej dostępnym. Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania to kluczowe założenia dla tej konstrukcji. Po długotrwałych, wyczerpujących testach, w których zaangażowaliśmy naszych partnerów nabraliśmy przekonania, że udało nam się na nowo zdefiniować sposób wejścia w sporty związane z wykorzystaniem latawców pociągowych (trakcyjnych). HYBRID to must-have dla każdej ceniącej się szkółki kiteboardingu, to latawiec, który pozwala na jazdę w miejscach, w których dotychczas nie było to możliwe!

FS22-HYBRID-5.5-3D-Preview.png

// HYBRID VS PEAK

HYBRID jest przeznaczony do użytku w wodzie. Zamknięta krawędź natarcia sprawia, że latawiec można bez problemu wystartować z wody. W porównaniu do PEAK prowadzi się spokojniej i bardziej przewidywalne. HYBRID generuje moc łagodniej. Sterowanie jest bardzo intuicyjne; Zatrzymuje się i obraca później niż inne latawce komorowe.  Na kursach z wiatrem HYBRID trzyma się stabilnie w oknie i dryfuje bez podwijania tipow.

bottom of page