top of page

tao SH

wave, freeride,

tao RH

freeride, freestyle

TAO_Banner_Titelbild.png

TAO - ciesz się jazdą na lżejszym, szybszym i bardziej zrównoważonym skrzydle do surfowania, które oferuje niespotykaną zwrotność i łatwość manewrów. Harmonia nowoczesnej estetyki i maksymalnej funkcjonalności. Z tym skrzydłem poczujesz jedność. 


FLYSURFER-TAO-Feature-Pre-tensioned-Sail.jpg
FLYSURFER-TAO-Feature-Outline.jpg

// PRE-TENSIONED SAIL

Pre-tensionded to proces wstępnego naprężenia materiału do momentu osiągnięcia pożądanego kształtu skrzydła przy jednoczesnym kontrolowaniu jego właściwości aerodynamicznych. Pomaga to wyeliminować zmarszczki i zagniecenia w materiale, co umożliwia uzyskanie gładkiej i bardziej wydajnej powierzchni. Minimalizuje efekt rozciągania się materiału podczas użytkowania winga. Pomaga to zachować wydajność skrzydła z biegiem  czasu, 

//  OUTLINE

Kontur skrzydła o skosie do przodu zdecydowanie poprawia manewrowość winga. Wspiera reaktywność, poprawia skręt i stabilność boczną. Większa masa skupiona ku przodowi oraz lekkie końcówki skrzydeł zwiększają przyspieszenie i zręczność, polepszając jednocześnie kontrolę przy wysokich prędkościach.

FLYSURFER-TAO-Feature-Advanced-Tip-Flex-1.jpg
FLYSURFER-TAO-Feature-AirPressureControl-06.jpg

// ADVANCED TIP-FLEX

Elastyczne końcówki skrzydła ułatwiają manewrowość, a jednocześnie wzmacniają jego wydajność i poprawiają efektywność, zwłaszcza podczas szybkich przejazdów. 

FLYSURFER-TAO-Feature-ErgonomicStrutshape-05.jpg

// Dwa zawory

Ciśnieniem powietrza jest kluczowym parametrem dla osiągnięcia wydajnego skrzydła, Krawędź natarcia oraz poprzeczka w modelu TAO muszą być napełniane oddzielnie, aby uzyskać różne poziomy sztywności i zoptymalizować kontrolę oraz precyzyjne sterowanie. W ten sposób można osiągnąć optymalną wydajność, a także zapewnić szybkie i bezproblemowe składanie i rozkładanie.

FLYSURFER-TAO-Feature-RigidHandles-1536x864.jpg

// Uchwyty SH - miękkie 

Antypoślizgowe miękkie rączki posiadają głębokie żebra i owalny kształt, aby zwiększyć przyczepność i poprawić kontrolę nad skrzydłem. Specjalnie zaprojektowany profil rączek zmniejsza zmęczenie, co w efekcie zwiększa czas spędzony na wodzie, 

// Uchwyty RH - twarde

Zwiększona kontrola skrzydła dzięki zastosowaniu węglowych uchwytów. Rurki poryte są antypoślizgową pianką EVA i dopasowane do naturalnej krzywizny dłoni, zapewniają bezpieczny i wygodny chwyt. Dostępne w czterech rozmiarach, doskonale dopasowane do odpowiedniego kształtu skrzydła. Długość uchwytów węglowych wynoszą od 240 mm do 520 mm.

// WAVE

// FREESTYLE

// FREERIDE

FLYSURFER-TAO-SH_Wave-2_1600x1600px-1536x1536.jpg
FLYSURFER-TAO-RH_BigAir-1600x1600px-1536x1536.jpg
FLYSURFER-TAO-Gallery-2.png
Zestaw zawiera:

Wing TAO

Plecak
Leash
Mocowanie do nadgarstka

Mocowanie do pasa
Zestaw naprawczy

bottom of page