top of page

tao

wave, freeride, freestyle

TAO_Banner_Titelbild.png

TAO - ciesz się jazdą na lżejszym, szybszym i bardziej zrównoważonym skrzydle do surfowania, które oferuje niespotykaną zwrotność i łatwość manewrów. Harmonia nowoczesnej estetyki i maksymalnej funkcjonalności. Z tym skrzydłem poczujesz jedność. 


FLYSURFER-TAO-Feature-Pre-tensioned-Sail.jpg

// PRE-TENSIONED SAIL

Pre-tensionded to proces wstępnego naprężenia materiału do momentu osiągnięcia pożądanego kształtu skrzydła przy jednoczesnym kontrolowaniu jego właściwości aerodynamicznych. Pomaga to wyeliminować zmarszczki i zagniecenia w materiale, co umożliwia uzyskanie gładkiej i bardziej wydajnej powierzchni. Minimalizuje efekt rozciągania się materiału podczas użytkowania winga. Pomaga to zachować wydajność skrzydła z biegiem  czasu, 

FLYSURFER-TAO-Feature-Outline.jpg

//  OUTLINE

Kontur skrzydła o skosie do przodu zdecydowanie poprawia manewrowość winga. Wspiera reaktywność, poprawia skręt i stabilność boczną. Większa masa skupiona ku przodowi oraz lekkie końcówki skrzydeł zwiększają przyspieszenie i zręczność, polepszając jednocześnie kontrolę przy wysokich prędkościach.

FLYSURFER-TAO-Feature-Advanced-Tip-Flex-1.jpg

// ADVANCED TIP-FLEX

Elastyczne końcówki skrzydła ułatwiają manewrowość, a jednocześnie wzmacniają jego wydajność i poprawiają efektywność, zwłaszcza podczas szybkich przejazdów. 

FLYSURFER-TAO-Feature-AirPressureControl-06.jpg

// Dwa zawory

Ciśnieniem powietrza jest kluczowym parametrem dla osiągnięcia wydajnego skrzydła, Krawędź natarcia oraz poprzeczka w modelu TAO muszą być napełniane oddzielnie, aby uzyskać różne poziomy sztywności i zoptymalizować kontrolę oraz precyzyjne sterowanie. W ten sposób można osiągnąć optymalną wydajność, a także zapewnić szybkie i bezproblemowe składanie i rozkładanie.

FLYSURFER-TAO-Feature-ErgonomicStrutshape-05.jpg

// Uchwyty

Aantypoślizgowe rączki posiadają głębokie żebra i owalny kształt, aby zwiększyć przyczepność i poprawić kontrolę nad skrzydłem. Specjalnie zaprojektowany profil rączek zmniejsza zmęczenie, co w efekcie zwiększa czas spędzony na wodzie, 

FLYSURFER-TAO-Feature-FrontHandle-01.jpg

// Centralna rączka

Poprawiliśmy stabilność i równowagę skrzydła w trybie swobodnego lotu. Wzmocniony przedni uchwyt przypomina kierownicę sportową i umożliwia precyzyjne prowadzenie skrzydła bez opóźnień. Pod uchwytem umieszczono neoprenową nakładkę, aby zwiększyć komfort i poprawić sterowanie skrzydłem podczas surfowania, zapobiegając kontuzjom.

Zestaw zawiera:

Wing TAO

Plecak
Leash
Mocowanie do nadgarstka

Mocowanie do pasa
Zestaw naprawczy

bottom of page