top of page

indie

Freeride, Progression, Wave

INDIE-Titel-desktop.jpg

Zaufaj INDIE niczym cierpliwemu i wyrozumiałemu nauczycielowi, który wprowadzi Cię w świat kitesurfingu.

Jego wyrozumiała natura sprawi, że stanie się Twoim ulubionym sprzętem, dając pewność siebie w odkrywaniu jego prawdziwego potencjału. INDIE nagradza Twoje umiejętności i niezależnie od warunków poczujesz się swobodnie i komfortowo.

INDIE-Tech-Feature-1-DSC09822-scaled.jpg

//   Minimalistyczna, lekka konstrukcja


Pozostajemy wierni najbardziej godnym zaufania i przetestowanym materiałom na rynku, dzięki czemu możesz czuć się całkowicie komfortowo na kolejnych etapach progresu. Wytrzymała krawędź natarcia z Dacronu zachowuje swój kształt przez długi czas, zapewniając niezawodne działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Lekka rama One-Strut wyposażona jest w nasz system Free-Flow, który zapewnia idealne ciśnienie powietrza w całej konstrukcji.

Rozmiary 11, 13, 15, 17 posiadają dodatkowe złącze Free-Flow.

INDIE-Tech-Feature-3-DSC09811-scaled.jpg

//   Stabilna i zrównoważona konstrukcja

Idealnie zbalansowana konstrukcja sprawia, że Indie posłusznie czeka na krawędzi okna wiatrowego na najdelikatniejszy nawet impuls z baru reagując natychmiastowo i precyzyjnie. Zapewnia stabilność i reaktywność, których potrzebujesz, skupiając się na progresie.

INDIE-Tech-Feature-2-DSC09814-scaled.jpg

//   Low aspect L.E.I.

INDIE charakteryzuje się doskonałym, wszechstronnym kształtem oraz zwartą i dobrze wyważoną konstrukcją o wysokiej wydajności strukturalnej. Jego rama, o niskim współczynniku wydłużenia (AR), posiada profil o wysokim udźwigu oraz otwarty kształt końcówki skrzydła. Dzięki temu latawiec łatwo skręca, zapewnia stabilny ciąg, jednocześnie wybaczając użytkownikowi ewentualne błędy.

INDIE-Tech-Feature-4-DSC09853-scaled.jpg

//   Łatwy restart i manewrowość


Mocne zagięcie profilu zdecydowanie ma wpływ na bezproblemowy restart latawca nawet w graniczenie słabym wietrze. Kontrolę oraz manewrowość Indie docenią na pewno entuzjaści kite foila !!!

INDIE-Tech-Feature-6-DSC09832-scaled.jpg

//   Intuicyjne sterowanie

Świetna zabawa na wodzie, lekkość i przewidywalność oraz pełna kontrola przy bardzo słabym wietrze to właśnie jest INDIE​

INDIE-Tech-Feature-5-DSC09708-scaled.jpg

//  Doskonały dryf 


Skoncentruj się wyłącznie na przyjemności podczas sesji na foilu lub desce surf, poczuj niesamowite właściwości latawca i nie bój się popełniać błędów przy nowych manewrach. Doświadcz swobodnego dryfowania latawca i oddaj się jeździe na fali.

INDIE-Gallery-DSC09767.jpg

//   FREERIDING

Bądź wolny, oryginalny i ciesz się chwilą. To Twój wybór a nasza misja, aby zabrać Cię na wodę, gdy tylko nadarzy się okazja. Rozkoszuj się najłatwiejszym w obsłudze latawcem, jakiego kiedykolwiek próbowałeś. 

2024-Flysurfer-INDIE-©MiriamJoanna-DSC00120.jpg

//  PROGRESSION

Naszym głównym celem było uczynienie Twojego progresu bardziej przyjemnym. Bezpieczeństwo i łatwość obsługi były naszymi najważniejszymi priorytetami. Po długim okresie testowym jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najbardziej intuicyjny i ekonomiczny produkt dla każdego freeridera. Wielozadaniowy One-Strut L.E.I. jest przeznaczony dla pasjonatów kitesurfingu na wakacjach oraz jest doskonałym narzędziem, które sprawia, że codzienna praca instruktora staje się czystą przyjemnością.

2024-Flysurfer-INDIE-©MiriamJoanna-DSC09944.jpg

//  HYDROFOILING

INDIE został stworzony, abyś mógł cieszyć się czasem spędzonym na wodzie bez względu na warunki. Doskonale wyważony latawiec z rewelacyjnym dryfem i niesamowitą reaktywnością wypełni cię endorfinami. Zaufaj swoim umiejętnościom z INDIE - jeśli tylko wieje, będziesz pływał !

Boost4-Gesamtpaket.jpg
Zestaw zawiera:

1x Latawiec INDIE
1x Plecak
1x Zestaw naprawczy
1x Instrukcja

bottom of page