top of page

ERA

Big Air

ERA-600px-Titelbild-1280x325.jpg

ERA - dla poszukiwaczy emocji, którzy kochają wyzwania, ERA zabierze cię w świat nowoczesnego kitesurfingu. Najmocniejszy latawiec typu L.E.I. w gamie FLYSURFER, ERA oferuje niespotykaną wydajność, która wzniesie twoje kitesurfingowe doświadczenie na zupełnie nowy poziom.

Odwaga w marzeniach!

FLYSURFER-ERA-TechFeature-1.jpg
FLYSURFER-ERA-TechFeature-2.jpg

// Konstrukcja.

Konstrukcję latawca wspiera system bridli, który posiada po 1 bloczku na stronę i aż 6 punktów podparcia - co umożliwia precyzyjne i szybkie skręcanie latawca oraz automatyczne dostosowywanie kąta natarcia. Sztywna krawędź natarcia przyspiesza w każdym podmuchu przekształcając go w siłę nośną. Dzięki niskiemu oporowi powietrza ERA efektywnie przecina okno wiatru przy dużych prędkościach lotu i zwrotów, natychmiastowo reagując na każdy impuls sterowania. 

//  Materiały

Jesteśmy wierni najbardziej sprawdzonym i przetestowanym materiałom na rynku, dzięki czemu możesz czuć się pewnie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Redukcja segmentów latawca zmniejszyła wagę całej konstrukcji, umożliwiając czysty przepływ powietrza nad jego powierzchnią, co w efekcie zwiększyło siłę nośną. W latawcu zastosowano dwa rodzaje materiałów: Dacron i Teijin D2. Poczuj się pewnie i miej świadomość że twój latawiec zachowa swój kształt  przez cały okres użytkowania. 

FLYSURFER-ERA-Gallery-12.jpg
FLYSURFER-ERA-CloseUps-ZA-byMPiechowski-1920px-12.jpg

// No limit

Wejdź w nową erę kitesurfingu z pełnym zaufaniem do swojego latawca. To ERA wzniesie cię na wysokości na których jeszcze nie byłeś. Zaawansowany profil o wysokim AR doskonale łączy dużą siłę nośną i stabilności latawca. Bez względu na to, czy jesteś zawodowcem, czy początkującym kitesurferem skupionym na progresie na pewno osiągniesz swoje osobiste maksimum. 

// Efektywność

Stosunek ciśnienia powietrza między krawędzią natarcia, a tubami poprzecznymi  można zmieniać dla specjalnych zastosowań.

Rekomendujemy sztywną krawędź natarcia i miękkie poprzeczki do zdobywania rekordów wysokości. Napompuj cały latawiec do zalecanego ciśnienia PSI, a następnie zamknij przepływ powietrza na wężykach i zwiększ ciśnienie w tubie głównej. Latawiec będzie generować większą siłę nośną.

Zalecamy miękką krawędź natarcia i bardziej sztywne poprzeczki do poprawy manewrowości latawca. Napompuj latawiec tak mocno, jak jest to pożądane za pomocą pompki ręcznej i zaciśnij klipsy na wężykach. Spuść powietrze z tuby głównej do zalecanego ciśnienia.

Boost4-Gesamtpaket.jpg
Zestaw zawiera:

1x Latawiec ERA
1x Plecak
1x Zestaw naprawczy
1x Torba/obciążnik
1x Instrukcja

bottom of page