top of page

BOOST

Freeride

Lightwind

Boost4-h600px-Titelbild.jpg

BOOST - przeżyj niezapomniane sesje, pobij swój rekord skoku i zrelaksuj się przy zachodzie słońca

 

 

Boost to idealna równowaga miedzy designem i funkcjonalnością. Niezawodna, wytrzymała konstrukcja spełni twoje wygórowane oczekiwania i da ci poczucie większej pewność na wodzie. 

5-tubowy Boost to świetny wybór dla riderów, którzy lubią spokojną charakterystykę lotu i stabilny ciąg.

W najnowszym Boost zmniejszona została waga latawca, poprawiono efektywność przy lekkim wietrze, a także kontrolę na krawędzi okna wiatrowego.

Boost4-HighLoadForceFrame-1.jpg
Boost4-PulleyAssistedBridleSystem.jpg

// Sztywna konstrukcja.

Pompowany szkielet latawca wytrzymujący duże obciążenie zapewnia niezbędną strukturę, aby utrzymać niezwykle sztywny profil – tuby wykonane zostały z ciasno tkanego, wytrzymałego włókna marki DuPont. Nierozciągliwa tkanina z której wykonany jest latawiec charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozdarcie, brakiem wchłaniania wilgoci, bardzo dobrą odpornością na promieniowanie UV . Zoptymalizowany profil zapewnia czysty przepływ powietrza, który poprawia ogólną wydajność latawca, jego depower i stabilność lotu.

//  Olinowanie wyposażone w bloczek

Latawiec płynnie generuje moc, a system uzdy, wspierany przez bloczki, zapewnia zrównoważone sprzężenie zwrotne z barem. Boost4 skręca dużo szybciej i o mniejszym promieniu od swojego poprzednika 

Boost4-ReinforcedTrailingEdge.jpg
Boost4-BridleAnchorPoints.jpg

// Wzmocniona krawędź spływu

Faliste paski wzmacniające Dacron na krawędzi spływu płynnie przechodzą w podwójną warstwę materiału. Ta konstrukcja znacząco zwiększa trwałość latawca.

// Punkty zaczepień

Zmienione punkty zaczepień bridli znacząco wpłynęły na właściwości latawca.

Boost4-Gesamtpaket.jpg
Zestaw zawiera:

1x Latawiec Boost
1x Plecak
1x Zestaw naprawczy
1x Torba/obciążnik
1x Instrukcja

bottom of page