top of page

HYBRID

Progression, Hydrofoil, Travel, Touring

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Kitesurfing nigdy jeszcze nie był tak prosty! Spróbuj bezstresowej jazy z odpornym na uszkodzenia, ultralekkim latawcem, który umożliwi osiąganie kolejnych poziomów zaawansowania z niewiarygodną łatwością. Flysurfer HYBRID to uniwersalny latawiec -  idealny wybór zarówno dla entuzjastów lewitacji na hydroskrzydle, rodzin z dziećmi aktywnie spędzających wolny czas, jak i początkujących riderow nastawionych na szybki progres.

POWITAJMY NOWĄ KLASĘ LATAWCA KOMPAKTOWEGO.

Wizja lekkości, bezpieczeństwa, intuicyjnego sterowania, łatwości skręcania i kontroli stała się faktem: najmniejszy rozmiar po spakowaniu, najniższa waga latawca dla rewelacyjnego dryfu - produkt stworzony przez entuzjastów hydrofoila dla lewitujących kiterów, a jednocześnie jako uniwersalny latawiec dla całej rodziny.

PRZYJAZNY DLA DZIECI
WYGODNY W PODRÓŻY
WYJĄTKOWY DRYF
FLYSURFER-HYBRID-Oregon-byMiriamJoanna-Closeup-15-1920px.jpg

// TX-LIGHT HYBRID CONCEPT

HYBRID to genialne połączenie dwóch koncepcji latawców komorowych. Łączy depower, lekkość i niewiarygodny dryf jednopowłokowego skrzydła typu single skin ze stabilnością, kontrolą i możliwością restartu z wody konstrukcji zamkniętokomorowej. Tkaniny użyte w Hybrid są bardzo wytrzymałe, odporne na promieniowanie UV i wykazują właściwości hydrofobowe, które znacznie poprawiają opływ powietrza wokół profilu skrzydła, gdy jest ono mokre.

FLYSURFER-HYBRID-FrontLineSafety-1.jpg
FLYSURFER-HYBRID-PerformanceTuner.jpg

// PERFORMANCE TUNER

Konstrukcja jest oparta na 4 rzędach olinowania przy zastosowaniu tzw. mixera i bloczków.  Przez odpowiedni trym latawca możemy zmieniać profil skrzydła, a przez to jego właściwości.  Powierzchnia latawca może być bardziej płaska lub zakrzywiona. Możemy więc zwiększyć moc latawca wraz ze wzrostem sił odczuwalnych na barze lub też zredukować moc maksymalna i sile niezbędna do sterowania. Zmiana trymu o kilka węzełków sprawia, że w jednej chwili z łagodnego latawca szkoleniowego uzyskujemy skrzydło idealne do zabawy na falach.

FLYSURFER-HYBRID-Hydrofoil-byHerveLefebvre-1600px.jpg

// SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA

Bardzo skuteczny i efektywny system bezpieczeństwa, dzięki któremu latawiec błyskawicznie traci moc opada na wodę/ziemie i jest gotowy w każdej chwili do ponownego restartu.

Do Hybrid można podłączyć niemalże każdy bar, z systemem bezpieczeństwa pracującym na jednej z linek środkowych. 

 

// HYBRIDFOILING

W kiteboardingu zabawa to priorytet. Każdy kto pływa na hydrofoilu powinien wypróbować Hybrid i cieszyć się na wodzie w warunkach, w których do tej pory nawet o tym nie myślał. Ten wyjątkowy latawiec był testowany także z dużymi lotkami 1200 cm² - 2000 cm² na małych falach i jesteśmy przekonani o jego wydajności i dryfie. Nigdy nie mieliśmy tyle zabawy w warunkach, które wcześniej wydawały się słabe. HYBRID daje taki margines bezpieczeństwa, ze z łatwością wchodzisz na kolejny poziom zaawansowania.

FLYSURFER-HYBRID-Family-Sport.jpg

// LATAWIEC DLA CAŁEJ RODZINY

Aktywnie spędzone wakacje wraz z całą rodziną. Wszyscy znamy wyzwania związane z podróżowaniem z ciężkim bagażem sportowym. Rozwiązaniem jest minimalna wielkość opakowania i niska waga HYBRID. W rękach młodych kitesurferów jest na tyle intuicyjny i bezpieczny, że pozwala na samodzielne sesje i szybki progres. Rodzice w tym samym czasie mogą cieszyć się udaną sesją na hydrofoilu

FLYSURFER-PEAK5-3D-5-1600x1600px.jpg
FLYSURFER-HYBRID-Oregon-byMiriamJoanna-Training-5-1920px.jpg

// NIEWIARYGODNIE ŁATWE WEJŚCIE W SPORT LATAWCOWY

Rozwijając projekt HYBRID mieliśmy na myśli jeden cel: uczynić sport latawców bardziej dostępnym. Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania to kluczowe założenia dla tej konstrukcji. Po długotrwałych, wyczerpujących testach, w których zaangażowaliśmy naszych partnerów nabraliśmy przekonania, że udało nam się na nowo zdefiniować sposób wejścia w sporty związane z wykorzystaniem latawców pociągowych (trakcyjnych). HYBRID to must-have dla każdej ceniącej się szkółki kiteboardingu, to latawiec, który pozwala na jazdę w miejscach, w których dotychczas nie było to możliwe!

FS22-HYBRID-5.5-3D-Preview.png

// HYBRID VS PEAK

HYBRID jest przeznaczony do użytku w wodzie. Zamknięta krawędź natarcia sprawia, że latawiec można bez problemu wystartować z wody. W porównaniu do PEAK prowadzi się spokojniej i bardziej przewidywalne. HYBRID generuje moc łagodniej. Sterowanie jest bardzo intuicyjne; Zatrzymuje się i obraca później niż inne latawce komorowe.  Na kursach z wiatrem HYBRID trzyma się stabilnie w oknie i dryfuje bez podwijania tipow.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2
bottom of page