BOOST3

Freeride, Big Air, Lightwind

1/6

BOOST3 idealna równowaga miedzy designem i funkcjonalnością. Niezawodna, wytrzymała konstrukcja spełni twoje wygórowane oczekiwania i da ci poczucie większej pewność na wodzie.

// Sztywna konstrukcja.

Pompowany szkielet latawca wytrzymujący duże obciążenie zapewnia niezbędną strukturę, aby utrzymać niezwykle sztywny profil – tuby wykonane zostały z ciasno tkanego, wytrzymałego włókna marki DuPont. Nierozciągliwa tkanina z której wykonany jest latawiec charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozdarcie, brakiem wchłaniania wilgoci, bardzo dobrą odpornością na promieniowanie UV . Zoptymalizowany profil zapewnia czysty przepływ powietrza, który poprawia ogólną wydajność latawca, jego depower i stabilność lotu.

// Krótsze olinowanie

Wydajny profil latawca wraz z krótkim olinowaniem sprawia, że BOOST3 jest bardziej responsywny i bezpośredni nawet gdy jest pozbawiony mocy. Kąt natarcia może być kontrolowany precyzyjnie przez bar a siły można łatwo dostosować od osobistych preferencji.

// Self Launcher 3.0

System umożliwiający samodzielny, bezpieczny start latawca. Wystarczy ustawić latawiec na krawędzi okna wiatrowego, podłączyć załączony do kompletu worek z piaskiem, tak aby latawiec nie odleciał,

a następnie napiąć linki główne i wystartować.

// Adaptive Airfoil Bridle Kit

Dynamiczny profil – system od lat wykorzystywany

w żeglarstwie, czy w lotnictwie. Minimalistyczna uzda na krawędzi spływu daje możliwość  zmiany / regulacji profilu latawca podczas lotu.  Jest to szczególnie pożądane podczas słabego wiatru oraz restartu z wody. System dostępny w rozmiarach  13 i 15 m2 oraz opcjonalnie w 11m2

Zestaw zawiera:

1x Latawiec Boost
1x Plecak
1x Zestaw naprawczy
1x Torba/obciążnik
1x Instrukcja

1/3

airman

Andrzej Stawicki

ul. Norwida 6

94-024 Łódź

info@airman.pl

+48 501 510 669

Zapisz się do naszego newslettera !!!
  • Facebook - White Circle