cONNECT CONTROL BAR

FreeRIDE

TOURING

progression

Connect Control Bar jest skonfigurowany z systemem bezpieczeństwa typu B-safe. Posiada  olinowanie typu wysokie Y z możliwością 7m lub 14 m. Drążek jest nieprzeciętnie lekki, wyposażony w miękkie końcówki oferuje komfort, płynne sterowanie, a także maksymalne bezpieczeństwo. 

// Drążek

Niesamowicie  lekki drążek o wadze zaledwie 0,34 kg jest dostępny w jednym rozmiarze (50 cm). Ergonomiczny uchwyt EVA jest odporny na ścieranie i niezwykle wygodny w dłoni. Oferując świetny chwyt nawet w niskich temperaturach.

//  Quick Realese 3.0

Sprawdzona i niezawodna „zrywka” spełnia francuskie standardy bezpieczeństwa (AFNOR) Ergonomiczny uchwyt zwalniający umożliwia szybką i łatwą aktywację w sytuacji awaryjnej. Stworzony do użytku na wodzie, lądzie i śniegu.

// Wymienne oczko


Optymalnie wyprofilowany otwór zapewnia płynne sterowanie podczas regulacji mocą. Istnieje możliwość wymiany oczka,

//  Trymer

Prosta, precyzyjna,  intuicyjna regulacja „depowera” za pomocą knagi. Connect Control Bar posiada  możliwość szybkiej regulacji długości linki depowera. 

//  Regulowane końcówki 

Trymowanie długość linek głównych w bardzo szybki sposób można dopasować do preferencji ridera. 

// B - safety system

 

System bezpieczeństwa w Peak4 podpięty jest wzdłuż linii mocowania linek rzędu B - po jego aktywowaniu latawiec refuje się, traci moc i opada w linii wiatru na ziemię. W takiej sytuacji można go spokojnie zwinąć lub ponownie wystartować.

Zestaw zawiera:

1x Drążek
1x Quick Release 3.0
1x Komplet linek 7+14m  
1x Pokrowiec
1x Krótki Safety Leash
1x Instrukcja

1/2

airman

Andrzej Stawicki

ul. Norwida 6

94-024 Łódź

info@airman.pl

+48 501 510 669

Zapisz się do naszego newslettera !!!
  • Facebook - White Circle