PEAK4

Freeride, Touring, Progression

1/6

Flysurfer jako pierwsza firma na świecie wypuściła seryjny latawiec jednopowłokowy z efektywnym depowerem. 

PEAK4 to już czwarta generacja latawca wykorzystującego innowacyjną technologie SINGLE-SKIN. 

ZWINNY, ULTRA LEKKI, MOCNY 

Dzięki zastosowaniu technologii SINGLE-SKIN latawiec posiada niewiarygodne właściwości i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Stabilny profil oraz progresywny i bardzo wydajny depower z prawie natychmiastową utratą mocy oferuje najwyższe poczucie bezpieczeństwa w trudnych warunkach pogodowych.  Bardzo wydajna konstrukcja SINGLE-SKIN o niespotykanej mocy w stosunku do powierzchni kite'a oraz zredukowana masa czynią ten latawiec uniwersalnym sprzętem do kite-truningu.

Uniwersalne zastosowanie

Ląd- śnieg, longboard – montainboard - buggy, narty - snowboard, dzieci – dorośli, początkujący – zaawansowani.

 

PEAK4 to doskonały towarzysz wszystkich, nie tylko rodzinnych podróży.

 

Specjalnie z myślą o PEAK4 Flysurfer stworzył bardzo lekki CONNECT CONTROL BAR

// Hybryd Wingtip Technology

 

Końcówki latawca stanowią zamknięte komory po jednej na każdą stronę. Otwory wlotowe wyposażone są w siateczkę, dzięki której śnieg nie przedostaje się do środka. Bardziej aerodynamiczny kształt na końcach latawca zwiększa precyzje sterowania i minimalizuje backstall. Kite ma stały ciąg podczas skrętu, a trzepotanie krawędzi spływu zostało w dużym stopniu wyeliminowane.

// B - safety system

 

System bezpieczeństwa w Peak4 podpięty jest wzdłuż linii mocowania linek rzędu B - po jego aktywowaniu latawiec refuje się, traci moc i opada w linii wiatru na ziemię. W takiej sytuacji można go spokojnie zwinąć lub ponownie wystartować.

//  Zoptymalizowana konstrukcja

 

W PEAK4 zastosowano sprawdzone połączenie dwóch materiałów DLX+ oraz X-LIGHT a także nowe wzmocnienia w obszarach szczególnie narażonych na duże obciążenia takich jak: krawędź natarcia, końcówki latawca, krawędź spływu. Zupełnie nowy outline latawca, zmniejszona ilość "żeber"

i olinowania w połączeniu z super lekkim materiałem sprawia że możemy cieszyć się kiteboardingiem kiedy praktycznie nie wieje

//  Ekstremalnie słaby wiatr

 

PEAK4 posiada bardzo dużą moc w stosunku do powierzchni latawca i już przy 3-4 węzłach jest gotowy do startu!!!

// Minimalna przestrzeń po spakowaniu

 

Ze względu na bardzo małe wymiary po złożeniu latawca zapakowanie go do każdej podróżnej torby nie będzie stanowiło żadnego problemu. PEAK4 jest doskonałym latawcem na narciarskie wyprawy w góry. 

//  Bez pompowania!!!

PEAK4 po wyjęciu z plecaka jest od razu gotowy do startu. Jest niezawodny i bardzo łatwy w obsłudze. Można go szybko samemu wystartować i wylądować na każdym rodzaju powierzchni

Zestaw zawiera:

1x Latawiec Peak4
1x Pokrowiec
1x Zestaw naprawczy
1x Instrukcja

1/4

airman

Andrzej Stawicki

ul. Norwida 6

94-024 Łódź

info@airman.pl

+48 501 510 669

Zapisz się do naszego newslettera !!!
  • Facebook - White Circle